Precíziós szerviztechnikus (Abony, Simontornya)

Álláslehetőség az AGRI CS Magyarország Kft.-nél!
Az AGRI CS Magyarország Kft., a CASE IH mezőgazdasági gépek hivatalos importőre abonyi, illetve simontornyai központjaiba szerelési tapasztalattal, valamint mezőgazdasági gép- és alkatrész ismerettel rendelkező, műszaki végzettségű munkatársakat keres precíziós szerviztechnikus munkakörbe.

FELADATOK:

  • cégünk által forgalmazott GPS rendszerek beszerelése, kalibrálása
  • mezőgazdasági gépek elektromos hibáinak javítása
  • cégünk által forgalmazott intelligens, precíziós gazdálkodásban alkalmazott gépek funkcionális üzemeltetésének támogatása
  • optimális üzemeltetéshez szükséges tudás átadása a partnerek részére
  • utólagosan gépekre szerelt képességnövelő kiegészítők beüzemelése
  • gépkapcsolatok optimalizálása a költséghatékony üzemeltetés érdekében

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú gépész, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő vagy autóvillamossági szerelő
  • mezőgazdasági gépek karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • felelősségvállalás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • főiskolai végzettség (az is elég, ha megpróbáltad)
  • társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • van tapasztalatod térinformatikai rendszerek használatában
  • szakmai gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • alkalmazotti jogviszony
  • alapbér mellett folyamatos motivációt biztosító kiegészítés
  • teljes munkaidő
  • jól felszerelt szervízautó a hatékony munkavégzéshez
  • szervízmérnöki támogatás
  • stabil munkahelyi háttér
  • szakmai fejlődési és előrelepési lehetőség

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal az info@agrics.hu e-mail címre várjuk.
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Precíziós szerviztechnikus