Alkatrész raktáros (Abony)

Álláslehetőség az AGRI CS Magyarország Kft.-nél!

Új munkatársat keresünk ALKATRÉSZ RAKTÁROS munkakörbe az AGRI CS Magyarország Kft. abonyi telephelyére!

Az AGRI CS Magyarország Kft., a CASE IH mezőgazdasági gépek hivatalos importőre munkatársat keres abonyi telephelyére alkatrész raktáros munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Alkatrész készlet adminisztratív és fizikai kezelése / Készletgazdálkodás/Raktár kezelés
  • Raktárrend fenntartása a belső raktárban, és külső tároló területeken
  • Alkatrész bevételezés és kiadás kezelése. Komissiózás szervízmunkákhoz, telephelyek feltöltéséhez.
  • A munka precíz és pontos dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépalkatrészek ismerete (mezőgazdasági és / vagy járműipari).
  • Számítógépes felhasználói gyakorlat / ismeret (Word, Excel).
  • Jó együttműködő és probléma megoldó képesség
  • Precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági és/vagy járműipari alkatrész katalógusok ismerete.
  • Készletezési / Raktárkezelési gyakorlat.
  • Önálló ügyfélkezelési tapasztalat.
  • SAP vagy más ERP készletmodul felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Alapbér mellett folyamatos motivációt biztosító kiegészítés.
  • Teljes munkaidő.
  • Stabil munkahelyi háttér.
  • Lelkes, innovatív és profi munkatársak.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal a szabolcs.ban@agrics.hu címre várjuk.
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Alkatrész raktáros - Abony