Szerviztechnikus (országos)

Álláslehetőség az AGRI CS Magyarország Kft.-nél!
Biztos és kiszámítható munkát keres? Szívesen dolgozna egy prémium kategóriás gépforgalmazó cégnél, korszerű, jól felszerelt szervizműhelyben? Fontosak számára a szakmai oktatások és a továbbképzési lehetőség? Jelentkezzen hozzánk MEZŐGAZDASÁGI SZERVIZTECHNIKUS munkakörbe és legyen csapatunk tagja!

FELADATOK:

  • Mezőgazdasági gépek rendszeres karbantartásainak elvégzése
  • Partnereink meghibásodott gépeinek szervizelése a műhelyben, többnyire terepen
  • A javításokhoz szükséges alkatrész rendelések leadása
  • A meghibásodások és az elvégzett munkák szerviz munkalapokon történő rögzítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a területileg illetékes kollégákkal, szervizvezetőkkel, támogató mérnökökkel
  • Kapcsolattartás a meglévő és leendő partnereinkkel
  • Tanácsadás ügyfeleink számára a szervizelt gépek rendeltetésszerű használatával kapcsolatban

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Gépészeti vagy autószerelői végzettség
  • Releváns tapasztalat a mezőgazdasági gépek szervizelésében
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Megbizható, pontos, következetes, precíz, önálló munkavégzés a betanulás után
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépjármű technikus, elektronikai műszerész, autóvillamossági szerelő)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fix havi alapbér, teljes körű bejelentéssel
  • Versenyképes juttatási csomag, ezen felül teljesítménytől függő plusz jövedelem
  • Folyamatos magas színvonalú gyártói szakképzések
  • Céges autó megfelelő szerszámkészlettel, mobiltelefon, laptop
  • Tapasztalattal rendelkező szakemberektől tanulhat meg mindent
  • Hosszútávú munkalehetőség

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal az info@agrics.hu e-mail címre várjuk.
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Szerviztechnikus