Gépértékesítő (országos)

Álláslehetőség az AGRI CS Magyarország Kft.-nél!

Exkluzív szakmai lehetőség az AGRI CS Magyarország Kft.-nél!

Az AGRI CS Magyarország Kft., a CASE IH mezőgazdasági gépek hivatalos importőre, országos hálózatába munkatársakat keres területi gépértékesítő munkakörbe. A cég dinamikusan fejlődő, mezőgazdasági gépek és alkatrészek kereskedelmével, és ahhoz kapcsolódóan szerviz szolgáltatással foglalkozik.

FELADATOK:

  • Patnerek felkeresése, kapcsolattartás
  • Gépvásárlás lebonyolítása, tanácsadás
  • Új és használtgépek finanszírozása, pénzügyi tervek készítése
  • Együttműködés a szerviz és alkatrész szolgáltatással

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus, kreatív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Földrajzi mobilitás és rugalmasság
  • Önálló munkavégzés és motiváltság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

JUTTATÁSOK:

  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Céges autó

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Országosan bárhonnan pályázható

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal az info@agrics.hu címre várjuk.
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Területi gépértékesítő