Mobil alkatrész-értékesítő (Simontornya)

Álláslehetőség az AGRI CS Magyarország Kft.-nél!

Új munkatársakat keresünk MOBIL ALKATRÉSZ-ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe az AGRI CS Magyarország Kft. simontornyai telephelyére!

Az AGRI CS Magyarország Kft., a CASE IH mezőgazdasági gépek hivatalos importőre munkatársat keres Simontornyára, mobil alkatrész-értékesítő munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:
  • A régióban üzemeltetett Case-IH géppark feltárása, patnerek felkeresése, rendszeres kapcsolattartás;
  • Alkatrész és szervízigények feltárása, tanácsadás, állapotfelmérések lebonyolítása.
  • Szervízigények vevőszolgálati üzleti lehetőségek kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.
  • Dinamikus, kreatív személyiség.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Földrajzi mobilitás és rugalmasság.
  • Önálló munkavégzés és motiváltság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Mezőgazdasági gépek üzemeltetése, javítása  területén szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelv ismerete.
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat.

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal a szabolcs.ban@agrics.hu címre várjuk.
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Mobil alkatrész értékesítő (Simontornya)